Co způsobilo náhlou změnu postoje některých organizací, které se dříve stavěly proti stavbě dálnice, se můžeme pouze domnívat a také můžeme sami sebe přesvědčovat, že za vším nejsou peníze. Organizace, které tvrdě bojovaly proti stavbě dálnice nyní změnily svůj názor na věc, když jim byl nabídnut jiný úhel pohledu, který má zprostředkovat organizace SEPDA (Serengeti Environmental Protection and Development Association). Více najdete v AJ článku zde.

Co je ale smutné, je to, že se stále více ohlasů nasvědčuje tomu, že dálnice bude ve skutečnosti postavena, protože zatím nebyl učiněn žádný vážnější krok k pozastavení termínu zahájení stavby, která má začít počátkem roku 2012. V některých kruzích ochránců zvířat panují pochybnosti o výzkumu SEPDA a také o tom, kdo za touto organizací stojí. Jak jsem zmiňoval již dříve, tak celou pravdu se asi nikdy nedozvíme nejen vzhledem k tomu, že některé okolnosti kolem stavby jsou jemně řečeno velice podivné.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn